23.07.2013

Podejmijmy wspólne wyzwanie ! dziś, zaraz, teraz, już !a no rośnie, rośnie moje drogie !  i chyba czas coś z tym zrobić, jak myślicie? :)

Dzisiaj na fejsbukowej stronie Tablica Motywacji, znalazłam ciekawe wydarzenie utworzone tydzień temu ( LINK TUTAJ ) . Chodzi o to żeby przez 30 dni ćwiczyć z Mel B + ćwiczenia na boczki Tifanny Rothe :)  -W wydarzeniu podany jest dokładny plan ćwiczeń razem z linkami do nich. Cały zestaw na dany dzień ćwiczymy przez 6 dni, a 7 zasłużenie odpoczywamy :) 

Jesteście chętne razem ze mną podjąć to wyzwanie? Ja zaczęłam w sumie od wczoraj- squaty oraz pupa i brzuch z Mel. Od jutra zaczynam działać według podanej wyżej rozpiski :) 

NIC SIĘ SAMO NIE ZROBI ! 


do dzieła dziewczyny ! :)2 komentarze:

  1. Ja się czaję na książkę Chodakowskiej też przeznaczoną na 30 dni, ale boję się że z moim słomianym zapałem nie wytrzymam za długo

    OdpowiedzUsuń
  2. przeglądałam właśnie jej książkę niedawno w Empiku :) bardzo fajnie wygląda, w sumie można by spróbować, ale jakoś zniechęciłam się do Ewki.. :) z całym szacunkiem bo przecież byłam wcześniej wręcz napalona na jej treningi i faktycznie cm leciały :)

    OdpowiedzUsuń