18.10.2013

Spotkanie podkarpackich blogerek kosmetycznych - dalsze info i lista uczestniczek

Wiem, że spotkanie miało odbyć się w innej restauracji, jednak wynikły pewne problemy i musiałyśmy razem z Sylwią poszukać innego lokalu. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Spotkanie odbędzie się w restauracji Kryjówka przy ulicy Mickiewicza 19 (link do strony). Powiem Wam w sekrecie, że bardzo cieszę się z tej zmiany, bo mamy o wiele lepsze warunki w nowym lokalu niż miałybyśmy we wcześniejszym. Na dodatek Pani Menadżer jest tak miła, że nie mogę się jej nachwalić wśród znajomych :) Tak więc widzimy się 23 listopada o godz. 15 w restauracji Kryjówka w sali piwnicznej (na wprost od wejścia schodami w dół i jesteście), albo jak kto woli, umówimy się na rynku i pójdziemy do restauracji razem.

(Jeśli macie wcześniejszy baner na swoim blogu, to zmieńcie go na nowy,proszę)

Jesteście ciekawe kto weźmie udział w spotkaniu? Oto lista uczestniczek:


Gratuluję tym, które wezmą udział w spotkaniu. Już się nie mogę doczekać, kiedy Was poznam. Natomiast tym dziewczynom, które niestety nie dostały się na pierwszą listę, bardzo dziękuję za zgłoszenie. Jesteście na tzw. liście rezerwowej, więc jeśli któraś z wymienionych wyżej dziewczyn da mi odpowiednio wcześniej znać, że jednak nie będzie mogła przyjechać na spotkanie, wtedy jest szansa, że któraś z Was weźmie jednak w nim udział :)

Dostaję od Was zapytania czy jest jakiś minimalny próg jeśli chodzi o prezenty dla dzieci. Oczywiście, że nie ma nic takiego. Każda z nas podaruje im tyle, ile będzie mogła, jednak mam nadzieję, że dacie z siebie wszystko w tej kwestii i postaracie się najbardziej jak możecie o uśmiechy dzieciaków :)

P.S. Dalsze info będę Wam rozsyłać za jakiś czas mailowo, także sprawdzajcie skrzynkę :) Mam nadzieję, że nie przeszkadza Wam zmiana miejsca. Szykujcie więc paczuchy dla dzieciaków a ja wracam do organizacji spotkania, bo chcę, żeby wszystko było "zapięte na ostatni guzik".

11 komentarzy:

 1. Już nie mogę się doczekać, aaa :D. A tymczasem pora zacząć robić zakupy dla dzieciaków:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę spotkania, szkoda że mam tak daleko. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię ten lokal i wiążę z nim wiele wspomnień,także bardzo się cieszę ze zmiany :)
  Do zobaczenia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach, ależ mamy wspaniałe organizatorki!:) Paczka się już robi <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Super :) Czekam więc na spotkanie a Kryjówka to świetny lokal

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda że się nie załapałam :( Może kiedyś. dodaję Twój blog do polecanych :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Już nie mogę się doczekać :) Do zobaczenia dziewczyny :)

  OdpowiedzUsuń