01.01.2014

Nowy Rok witamy, stary rok żegnamy

Witam Was pierwszy raz w Nowym Roku. Notka jest opublikowana automatycznie, więc nie myślcie, że w Sylwestra siedzę przed komputerem, o nie! Pewnie jestem gdzieś w środkowej fazie imprezowania, czy jakoś tak :DChcę Wam życzyć w Nowym Roku przede wszystkim spełnienia tych najskrytszych marzeń. Żebyście nie przestały blogować, no i czytać mojego bloga :D Każdej z nas życzę wielu nowych pomysłów na blogowe notki, kolejnych milionów czytelników, więcej hejterów, bo podobno są wyznacznikiem popularności :D A osobom, które jeszcze nie mają swojego bloga, życzę, by wreszcie się przemogły i go założyły. Nowy Rok to najlepsza okazja ;)

Postanowiłam, że w roku 2014 zrobię listę moich postanowień, wrzucę ją tutaj i nie będzie przebacz! Nie mam na myśli oczywiście jakichś radykalnych zmian w życiu, ale małych kroczków, dzięki którym będzie żyło mi się lepiej. Chcecie o tym poczytać? ;)

Wracam do Was już jutro z kolejną recenzową notką. Nadrabiam stracony listopad, kiedy to takich notek było jak na lekarstwo. Powiedzcie, że lubicie mnie czytać :D Możecie również pisać co chciałybyście zmienić w moim blogu, co Wam się nie podoba, co byście dodały itp. Chętnie poczytam i będzie to dla mnie mega kop w tym Nowym Roku ;)

Buziaki!

12 komentarzy:

 1. Z chęcią poczytam o postanowieniach. :))

  Najlepszego :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też w tym roku zrobiłam swoją listę i mam nadzieję że uda mi się ją zrealizować :)
  Szczęścia w Nowym Roku :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Tobie również wszystkiego najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego najlepszego w tym Nowym 2014 Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję Dziewczyny :* No i oczywiście wzajemnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń